Loading...

Wordpress suteikia galimybę integruoti Jūsų tinklapį ir blog‘ą į vieną nuoseklią skaitmeninę platformą. Tai leidžia visiems Jūsų lankytojams pasiekti Jūsų produktus, paslaugas ar pramonės šakos įžvalgas.

Mes dirbame su Wordpress turinio valdymo sistema siekdami sukurti įvairias platformas, leidžiančias Jums valdyti savo turinį ir modifikuoti Jūsų puslapį atspindint verslo augimą:

  • Bendradarbiaukite su mūsų agentūros kūrėjais projektuodami tinklapį, kuris atspindi tiek Jūsų prekės ženklo esmę, tiek už Jūsų verslo slypinčią asmenybę;
  • Integruokite savo blog‘ą ir tinklapį į vieną nuoseklią platformą suteikdami auditorijai greitą ir patogią prieigą prie viso Jūsų internetinio turinio;
  • Turėdami aiškų tinklapio išplanavimą, galite naudoti savo puslapius strategiškai minint

      tam tikras temas Jūsų pramonės šakoje, tuo pačiu sukurdami unikalią patirtį lankytojams.

KOKIE YRA TINKLAPIO, SUKURTO ANT WORDPRESS TVS, PRIVALUMAI?

Lengva naudoti

Wordpress turinio valdymo sistema yra nesudėtinga platforma, kurią lengva naudoti ir kuri palengvina tinklapio valdymą tiek smulkiems, tiek didesniems verslams. Jo nesudėtingas dizainas leidžia Jums daugiau laiko skirti susitelkiant į tinklapyje ar blog‘e talpinamą turinį, o ne nerimauti dėl jo formatavimo. Jūsų Wordpress tinklapis nereikalauja techninių žinių ir patirties siekiant reguliariai valdyti turinį ir modifikuoti įvairias ypatybes kompanijai vystantis. Milijonai žmonių lankosi puslapiuose, patalpintuose Wordpress kiekvieną mėnesį, o jo įvairialypė auditorija gali jį paversti tobula turinio valdymo sistema padėsiančia Jūsų verslui augti internetinėje erdvėje.

Individualus pritaikymas

Mūsų kūrėjai dirbs su Jumis siekiant atrasti Jums individualiai pritaikytą dizainą, atitinkantį unikalų Jūsų prekės ženklo stilių. Wordpress puslapiai taikomi plačiame spektre įvairiausių pramonės šakų ir skelbiami 120 skirtingų kalbų, tad pritaikymas jūsų rinkai bus paprastas procesas. Wordpress taip pat Jums leidžia be pastangų į tinklapį integruoti blog‘ą, leisdamas visą Jūsų internetinį turinį pasiekti vienoje vietoje. Būdami pilną paslaugų spektrą teikiančia skaitmenine agentūra, mes galime padėti Jums sukurti individualizuotą patirtį, kurią auditorija susies tik su Jūsų kompanija. Jūsų verslo asmenybė gali būti išryškinta per vienetinio dizaino, su kuriuo vartotojai susiduria Jūsų tinklapyje, naudojimą.

Tinkamas optimizavimas paieškos sistemoms

Wordpress naudojamas kodas yra sklandus ir nuoseklus. Tai optimalu, kai siekiama, jog paieškos sistemos lengvai skaitytų ir indeksuotų į tinklapį pridedamas turinio dalis. Mūsų agentūra gali dirbti su Jumis nusprendžiant, kurios galimybės geriausiai tinka Jūsų verslui bei įgyvendinant šias galimybes ir parenkant tinkamą tinklapio turinį. Kiekvienas Jūsų sukurtas puslapis gali būti optimizuotas taikantis į specifinį žodį ar frazę per antraštės etiketes, meta apibūdinimus ir kitas Wordpress turinio valdymo sistemoje aiškiai apibrėžtas ypatybes. Optimizuodami savo tinklapį paieškai ir suteikdami lankytojams teigiamą patirtį pastebėsite, jog Jūsų verslas sulaukia didesnio aktualių vartotojų srauto, gauna aukštesnius rangus nei varžovai ir yra atrandamas tinkamų lankytojų.

Padidinkite prekės ženklo žinomumą

Reguliariai kuriant naują turinį apie Jūsų pramonės šakoje aktualias temas išskirsite savo verslą kaip idėjinį lyderį tarp kitų rinkos varžovų. Wordpress leidžia Jums dalinis savo nuomone ir kurti įtikinantį turinį, pakelsiantį Jūsų prekės ženklo reputaciją potencialiems pirkėjams. Tai suteikia Jūsų verslui galimybę pradėti diskusijas, nuspręsti, kurie komentarai ir atsakai gali būti skelbiami viešai ir suteikti daugeliui žmonių administracinius leidimus. Sukurdami ir palaikydami savo, kaip aktyvaus pramonės šakos nario poziciją, paversite savo tinklapį traukos centru ir padidinsite savo prekės ženklo žinomumą.

Responsyvus dizainas

Viena iš svarbiausių Jūsų skaitmeninio marketingo dalių yra tinklapio, pritaikyto mobiliesiems vartotojams turėjimas. Vykstantys į darbą, keliaujantys ar namuose atsipalaiduojantys žmonės daugiausiai skaito naudodami savo telefonus arba planšetinius kompiuterius. Wordpress turi automatinį responsyvų dizainą, pritaikantį Jūsų tinklapį kiekvieno jį pasiekti naudojamo prietaiso ekranui. Tai apima suderinamumą tiek su iOS, tiek su Android. Ši lanksti parinktis išlaisvina Jus nuo poreikio sukurti naują tinklapį, skirtą vien mobiliosioms platformoms, bei užtikrina Jūsų verslo ir turinio pasiekiamumą didžiausiam žmonių skaičiui. Wordpress atitinkamai sukonfigūruoja Jūsų tinklapį, kad jis būtų efektyvius ir naudingas Jums bei Jūsų auditorijai.