Loading...

Verslas pasiekia geresnių rezultatų, kai rodo, o ne tik pasakoja. Mes Jūsų pirkėjams didelę įtaką darome kokybiška video produkcija, apimančia scenarijaus kūrimą, parengiamųjų maketų gamybą ir pagal užsakymą ruošiamą animaciją.

Rodykit, o ne pasakokit. Palikite stiprų įspūdį pirkėjams taikydami interaktyvią vaizdo įrašų produkciją:

  • Suteikite gilesnių žinių apie jūsų produktus/paslaugas;
  • Apmokykite darbuotojus ar apšvieskite pirkėjus apie savo verslą naudodami korporacijos vaizdinę produkciją;
  • Padidinkite vartotojų įsitraukimą į Jūsų marketingą su interaktyviais vaizdo įrašais, banner‘iais ir judančia grafika.

 

KODĖL VERTA NAUDOTI INTENETINĘ VAIZDO ĮRAŠŲ PRODUKCIJĄ?

Vaizdo įrašai vis labiau tampa pirkiniu komunikacijos būdu internetinėje erdvėje. Vaizdo įrašas puikiai padeda demonstruoti Jūsų produktus, paslaugas ir pagrindinius Jūsų kompanijos atstovus. Naudodami vaizdo įrašus tiek savo tinklapyje, tiek kituose tinklapiuose marketingo tikslais (įskaitant ir be galo populiarų YouTube) sėkmingai paviešinsite savo kompanijos veiklą ir patobulinsite jos vietą paieškos sistemose. Vaizdo įrašų paspaudimo dažniai yra daug didesni už vaizdinių reklamų paspaudimų dažnius. Taip pat, tinklapiai, naudojantys vaizdo įrašus savo puslapyje, turi didesnį grįžtančių lankytojų dažnį.

ESPRENDIMAI komanda suteikia priemones, leidžiančias patalpinti bet kokio formato vaizdo įrašą jūsų tinklapyje. Mes įdegiame pasidalinimo socialinėje erdvėje funkcijas, leidžiančias turiniui pasklisti internetinėje erdvėje, kad vartotojai galėtų dalintis vaizdo įrašais ir pritrauktų daugiau dėmesio Jūsų prekės ženklui ir tinklapiui. Gamybos išlaidoms drastiškai sumažėjus, internetiniai vaizdo įrašai tapo apsimokančia investicija.

VAIZDO ĮRAŠŲ PRODUKCIJOS PASLAUGOS

Produktų ir paslaugų vaizdo įrašai

Produktų ir paslaugų vaizdo įrašai naujiems pirkėjams ar lankytojams paaiškina, ką kompanija veikia ir padeda atskleisti, kas šią kompaniją ar jos produktus išskiria iš minios. Vaizdo įrašai yra galingas įrankis, padedantis padidinti lankytojų srautą tinklapyje ir viešinti kompaniją, kadangi jie gali būti žiūrimi tiek kompanijos tinklapyje, tiek tokiuose kanaluose kaip YouTube ar Vimeo. Mūsų vaizdo įrašai kelia pribloškiantį pirmą įspūdį, padedantį padidinti konversijas.

Korporacinių vaizdo įrašų gamyba

Efektyvi vidinė ir išorinė korporacinė komunikacija yra kompanijos augimo ir reputacijos palaikymo pagrindas. Mokomieji ir demonstraciniai vaizdo įrašai gali būti naudojami apmokant naujus darbuotojus; vartotojų atsiliepimų ir interviu vaizdo įrašai gali padėti kurti pirkėjų pasitikėjimą viešumoje.

Interaktyvūs vaizdo įrašai ir banner‘iai.

Mūsų interaktyvūs vaizdo įrašai ir banner‘iai, pasižymintys interaktyviu funkcionalumu, kuriam sunku atsispirti, ženkliai padidina paspaudimų dažnį ir vartotojų įsitraukimą.

Keletas interaktyvaus funkcionalumo pavyzdžių:

  • Automatinis veikimas;
  • Galimybė išplėsti;
  • Ekrano perėmimas;
  • Interaktyvi sklandanti reklama.