Loading...

Tinkama turinio valdymo sistema padarys Jūsų tinklapį lengvai valdomu ir atnaujinamu. Mes dirbame su daugeliu turinio valdymo sistemų, įskaitant PrestaShop, WordPress, Magento ir Drupal.

Stiprūs ir lankstūs turinio valdymo sistemų sprendimai, kurie pritaikomi pagal Jūsų poreikius:

 • Individualiai pritaikomi stiprūs ir lankstūs sprendimai;
 • Kūrybinė laisvė Jūsų tinklapio dizainui;
 • Intuityvi ir lanksti turinio valdymo sistemų sąsaja.

KAS YRA TURINIO VALDYMO SISTEMA?

Paprastais žodžiais, turinio valdymo sistema yra programinės įrangos paketas, kuris palengvina internetinio turinio kūrimą, publikavimą, paskirstymą, organizavimą ir valdymą. Kaip pamatysite žemiau, dauguma turinio valdymo sistemų atrodo labai panašiai į žodžių tvarkymo programinę įrangą, kaip Microsoft Word.

Turinio valdymo sistema ne tik sukuria struktūrą, kaip informacija – straipsniai, vaizdo įrašai, dizaino elementai ir vaizdai – bus pateikiama, bet taip pat suteikia visus reikiamus įrankius įkurti tinklapiui. Turinio valdymo sistema padeda tinklapio redaktoriui teikdama jam įrankius turinio kūrimui, publikavimui ir, galiausiai, turinio archyvavimui ir saugojimui.

Priklausomai nuo kliento poreikių ir turimų komandos narių, turinio valdymo sistema gali būti pritaikyta labai techniškam tinklapių meistrui arba gali būti tokia paprasta ir intuityvi, kad net labai mažai su technologijomis susipažinę redaktoriai galėtų ja efektyviai naudotis.

 

TURINIO VALDYMO SISTEMŲ PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI:

Wordpress TVS

Privalumai

 1. Tinka paprasto turinio informaciniams tinklapiams, blog‘ams ir standartiniams profesiniams tinklapiams;
 2. Tinklapiai greitai paruošiami;
 3. Didelė bendruomenė teikia pagalbą ir modifikuoja kodus;
 4. Atviras šaltinis ir plačiai naudojama internete;
 5. Tinka labai paprastai elektroninei prekybai (1 – 3 produktai).

Trūkumai

 1. Netinkama reguliariems ar pažengusiems elektroninės prekybos projektams, bet gali būti integruojama su Magento, siekiant įveikti problemas. Yra elektroninės prekybos papildas
 2. Būtina pastoviai atnaujinti, kad liktų saugus;
 3. Netinka individualizuotiems puslapiams su sudėtingomis vartotojo sukurtomis ypatybėmis (pvz., jame negalima pritaikyti Facebook);
 4. Netinka ilgiems media failams;
 5. Papildiniai gali nebeveikti parsiuntus atnaujinimus (tad Wordpress tinklapiams su papildiniais reikalinga papildoma priežiūra).

Magento TVS

Privalumai

 1. Atviras elektroninės komercijos sprendimams;
 2. Originaliai turi didelį skaičių funkcionalių ypatumų;
 3. Puikus SEO veiksmingumas;
 4. Palaiko įvairias kalbas (atsižvelgiant į lokalizaciją);
 5. Veikia su plačiu spektru apmokėjimo sistemų ir prekių pristatymo paslaugų tiekėjų.

Trūkumai

 1. Griozdiškas, lėtas ir naudoja daug resursų. Labai lėtai veikia bendrasis hostingas, todėl turi būti naudojamas virtualiam arba nuosavam virtualiam serveryje.
 2. Nemokamos yra tik standartinės parinktys, už sudėtingesnes ypatybes reikia mokėti metinį licencijos mokestį;
 3. Produkto ir pirkimo puslapiuose gali būti neįmanoma pritaikyti tokių ypatybių kaip į apačią išsiskleidžiantis meniu. Dizaineriams rekomenduotina atkreipti dėmesį į tai, kaip atrodo numatytieji Magento puslapiai aplankant demo.magentocommerce.com/ir į savo tinklapių dizainą įtraukti galimus elementus. Tai tampa dar svarbiau, jei klientas turi ribotą biudžetą ir jam reikia tik standartinių funkcijų.

Drupal TVS

Privalumai

 1. Atviro kodo ir plačiai naudojama;
 2. Paprastiems informaciniams ir korporacijų tinklapiams;
 3. Daug modulių ir papildinių, kurie leidžia tinklapį pritaikyti bet kokiai funkcijai;
 4. Didelė kūrėjų komanda teikianti pagalbą ir inovacijas;
 5. Greitai sukuriama.

Trūkumai

 1. Ne pati aiškiausia vartotojui turinio valdymo sistema. Ji labai sudėtinga ir kiekvienas jos prašantis klientas turėtų prieš tai skurti laiko susipažinimui su ja;
 2. Ne idealus variantas elektroninės prekybos tinklapiams. Leidžia integruoti elektroninės prekybos modulį (Ubercart), tačiau turėtų būti vykdomas išsamus tyrimas skirtas įsitikinti, ar visi kliento poreikiai galės būti patenkinti.
 3. Formose pateikiama informacija originaliai nėra saugoma administratoriaus panelyje. Ji siunčiama administratoriaus elektroninio pašto adresu.
 4. Kūrėjams, nesusipažinusiems su šia sistema prireikia nemažai laiko apsimokymui.
 5. Yra limitų perteikiant dinamiškai iš kitų tinklapio vietų ar išorinių šaltinių paimtiems duomenims.