Loading...

Šiandien turėti mobiliesiems telefonams optimizuotą tinklapį yra svarbiau nei bet kada anksčiau. Mūsų mobiliųjų kūrėjų komanda padaro Jūsų verslą aktualiu skubantiems pirkėjams.

Mobilūs tinklapiai kuria didžiulę galimybę išplėsti savo verslą siekiant patraukti pirkėjus, naršančius internete mobiliaisiais telefonais:

  • Mūsų komanda planuoja, sukuria dizainą ir vysto pribloškiančius mobiliuosius tinklapius, kurie perkels Jūsų verslą į kitą lygį;
  • Mūsų mobilieji tinklapiai pasižymi stulbinančiu mobilių tinklapių dizainu ir trumpais užkrovimo laikais, kad Jūsų verslas sužavėtų potencialius pirkėjus, kurie lankosi jūsų tinklapyje naudodami mobiliuosius prietaisus.

KODĖL MAN REIKIA MOBILIEMS VARTOTOJAMS PRITAIKYTO TINKLAPIO?

Tiek mobiliems prietaisams (su skirtinga ekrano rezoliucija), tiek staliniams kompiuteriams pritaikyto tinklapio kūrimas kainuoja papildomai, tačiau prarastų galimybių kaina ženkliai persveria kainą, reikiamą tinklapio pritaikymui mobiliems prietaisams, ypač atsižvelgiant į spartų mobiliųjų prietaisų daugėjimą pastaraisiais metais.

Mobilieji lankytojai yra susitelkę į užduotį

Dažniausiai, kai pirkėjai aplanko Jūsų mobilųjį tinklapį, jie čia yra ne tam, kad peržiūrėtų visus Jūsų produktus ar paslaugas. Jie Jūsų mobiliajame tinklapyje yra dėl specifinio tikslo, tokio kaip, pavyzdžiui, siekia palyginti Jūsų ir varžovo kainas, ieško Jūsų adreso ar telefono numerio, arba tikrina Jūsų prekės ženklo nuoseklumą internetiniuose ir realiuose kanaluose iš vienos iš Jūsų fizinių būstinių. Teikdami jų ieškomą informaciją su intuityvia navigacija ir greitu puslapio užkrovimo laiku žengsite pirmąjį žingsnį link verslo santykių kūrimo.

Mobilūs vartotojai yra labiau linkę atlikti konversijas

Vartotojai žiūri į Jūsų mobilųjį tinklapį ar aplikaciją kaip į papildomą arba pagrindinį įrankį reikalingą atlikti konversijai. Jei Jūs galite efektyviai pasiūlyti savo produktus ar paslaugas ir perteikti prekės ženklo identitetą per mobilųjį turinį, Jūsų potencialūs pirkėjai bus labiau linkę kažką pirkti. Net jei daugelis Jūsų realių konversijų vyksta ne mobiliosios prekybos puslapyje, Jūsų mobilieji kanalai gali suteikti sklandesnę ir įsimintinesnę pirkimo kelionę Jūsų pirkėjams.

Mobilaus marketingo svarba

70% vartotojų aplankys mobilųjį puslapį ar aplikaciją ieškodami daugiau informacijos apie pirkinį ir beveik 50% tai atliks tuo metu, kai apsipirkinėja realioje parduotuvėje. Apsunkinanti mobiliojo marketingo patirtis palieka praviras duris Jūsų varžovams, kas gali vesti prie potencialių pirkėjų, jau besižvalgančių po Jūsų parduotuvę, praradimo.

Diferencijuokite savo verslą

Naudotojai, siekiantys kažką pirkti, tikisi, kad Jūsų mobilieji puslapiai užsikraus greičiau nei per 3 sekundes. Tačiau 85% mobiliųjų puslapių užkrpovimas užtrunka ilgiau nei 4,8 sekundės. Sukurdami ne tik gražiai atrodantį mobilųjį puslapį, bet ir užtikrindami, kad jis užsikraus greitai, lemsite tai, kad Jūsų vartotojai prisimins ir pasinaudos Jūsų mobiliuoju tinklapiu dažnai, kas padidins jūsų bendrus elektroninius pardavimus.

 

AR AŠ GALIU PRITAIKYTI SAVO TINKLAPĮ MOBILIESIEMS PRIETAISAMS, AR MAN REIKIA ATSKIRO TINKLAPIO?

Dažnai iškyla klausimas, ar Jums reikia dviejų ar trijų skirtingų tinklapių (vieno kiekvienam prietaiso tipui: mobiliajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui ir staliniam kompiuteriui). Mes rekomenduojame Jums turėti vieną tinklapį, kuris prisitaiko prie visų trijų prietaisų. Jūs turite tris pirminius pasirinkimus, spręsdami kaip pradėti kurti mobilųjį tinklapį:

Prisitaikančio (Responsive) tinklapio dizainas

Toks tinklapis prisitaikys prie bet kokios ekrano rezoliucijos. Tinklapis gali prisitaikyti tiek prie planšetinio kompiuterio, tiek prie mobiliojo telefono ekrano rezoliucijos. Šiam pasirinkimui reikėtų daugiau išankstinio apgalvojimo nei tipiniam tinklapiui, nes reikia apsvarstyti, kuriam tinklapio elementui teikiama pirmenybė, kai ekrano dydžiai mažėja. Prisitaikančio dizaino tinklapiai rekomenduojami Google, kaip geriausiai tinkantys paieškos sistemų optimizavimui.

Skirtingi dizaino stiliai

Tai pasirinkimas, kuomet turite vieną internetinį adresą, tačiau kur (CSS) dizaino stiliai yra modifikuojamas priklausomai nuo prietaiso, kuriuo pasiekiamas Jūsų tinklapis, tipo. Tai reiškia, kad bus naudojamas tas pats html kodas, tačiau kis naudojamas dizaino stilius. Toks pasirinkimas reikalauja šiek tiek mažiau planavimo laiko nei prisitaikančio dizaino tinklapis.

Atskiri tinklapiai

Šiuo atveju jūs turite mobilųjį tinklapį, kuris randamas adresu, pavyzdžiui, m.jūsųtinklapis.lt ir stalinio kompiuterio tinklapį, randamą adresu www.jūsųtinklapis.lt. Tinklapis nukreipia vartotojus į teisingą URL, priklausomai nuo to, kuris prietaisas tuo metu naudojamas.