Loading...

Mes projektuojame spaudą kiekvienai progai: žurnalų reklamas, reklaminius stendus, vizitines korteles, spaudinius verslo parodoms ir kt., taip padėdami sukurti Jūsų verslui išliekantį įspūdį.

Jūsų spausdinta marketingo medžiaga yra vienintelis Jūsų kompaniją primenantis dalykas, išliekantis po susitikimo:

  • Vizitinės kortelės;
  • Metinės ataskaitos;
  • Brošiūros;
  • Spausdinta reklama;
  • Atvirutės;
  • Spaudos siuntimas;
  • Verslo parodų ekspozicijos;
  •  

SPAUSDINTI DIZAINO PAVYZDŽIAI

Mūsų spausdintinio dizaino darbai suteikia mūsų klientams pranašumą prekybiniuose susitikimuose, gyvuose susidūrimuose ir siunčiant spaudą.

PARYŠKINKITE SAVO PREKĖS ŽENKLĄ SU EFEKTYVIU SPAUSDINTU DIZAINU

Nuo vizitinių kortelių ir brošiūrų dizaino iki verslo parodų ekspozicijų bei katalogų, mūsų komanda teikia platų marketingo medžiagos spektrą, įtvirtinantį Jūsų kompanijos prekės ženklą ir aiškiai perduodantį pranešimus potencialiems klientams ir partneriams.

EFEKTYVAUS SPAUDOS DIZAINO KŪRIMAS

Suprantame emocijas

Dizainas tiek pat skirtas sukelti emociniam patyrimui, kiek ir perteikti vizualinei informacijai. Kokybiškas spausdintas dizainas turėtų sukelti žmogišką Jūsų auditorijos atsaką – priversti juos mąstyti, sužinoti kažką naujo ar pajausti tam tikrus jausmus, susijusius su Jūsų pristatoma tema. Tačiau tam, kad galutinis produktas iššaugintų auditorijos emocinę reakciją, reikalingas ilgai trunkantis dizaino planavimas. Projektuojant kokybiškus spausdintus dizainus dizaineris turėtų skirti tiek pat laiko prekės ženklo dizaino koncepcijos planavimui, kiek ir realiam galutinio dizaino varianto kūrimui.

Turi paprastą išplanavimą

Spausdinti dizainai, kurie yra perkrauti, gali būti klaidinantys, trikdantys bei gali lemti ryšio tarp Jūsų prekės ženklo spausdintos medžiagos ir Jūsų auditorijos nutrūkimą. Tikėtina, kad paprasti dizainų išplanavimai, atspindintys Jūsų paprastas ir glaustas žinutes, geriau patrauks vartotojų žvilgsnį, kas ir yra pagrindinis spausdintos reklamos tikslas.

Naudokite aiškų reklaminį tekstą

Rašydami daug teksto spausdinamoje medžiagoje atminkite, jog dideli teksto blokai gali būti sudėtingiau suvokiami skaitytojų ir todėl dažnai yra ignoruojami. Rašydami pavienes teksto eilutes ar naudodami reklaminius tekstus su išskirtais punktais paskatinsite skaitytojus perskaityti visą spausdintoje medžiagoje jiems pristatoma informaciją. Naudojant reklaminius skelbimus svarbu atsižvelgti, kaip raidžių šriftas siesis su turinio grafinėmis detalėmis. Venkite tekstą talpinti virš detalių vaizdų, kas gali tekstą padaryti neįskaitomu auditorijai.

Išryškina privalumus

Spausdintas dizainas turėtų susitelkti ties privalumais, kuriuos Jūsų pirkėjas gaus naudodamasis Jūsų produktais ar paslaugomis. Išlaikykite paprastas žinutes taip pat atsižvelgdami į tai, kas būtų patrauklu Jūsų tikslinei auditorijai. Prisiminkite, kad vienintelė priežastis, kodėl žmonės skaito Jūsų spausdintą medžiagą yra ta, kad jie siekia sužinoti, kokius privalumus Jūs siūlote. Ši tiesa yra teisinga tokiam prekės ženklo turiniui kaip verslo brošiūros ir verslo parodų ekspozicijos, taip pat tokiam asmeniniam spausdinto dizaino turiniui kaip vizitinės kortelės.