Loading...

Mes galime analizuoti Jūsų verslą ir nuspręsti, kurių žingsnių verta imtis, kad Jūsų mobilioji aplikacija būtų sėkminga rinkoje.

Mūsų strategijos subalansuoja optimalų vartotojų patyrimą su konkurencingomis marketingo taktikomis ir padeda Jūsų kompanijai pasiekti sėkmę mobiliųjų aplikacijų rinkoje:

  • Mes skiriame laiko išsiaiškinti, kokius tikslus keliate savo mobiliajai aplikacijai, sukuriame veiksmų planą, kuris dera su Jūsų egzistuojančiomis kompanijos vertybėmis;
  • Mūsų strategai padeda sukurti detalų planą, padedantį pagrindą Jūsų mobiliosios aplikacijos sukūrimui;
  • Mes suteikiame Jūsų verslui būtinus įrankius, reikiamus prisitaikyti prie naujų ir pastoviai tobulėjančių mobiliosios šakos prietaisų, paslaugų ir platformų.

AR MOBILIOJI APLIKACIJA YRA SEKANTIS ŽINGSNIS JŪSŲ VERSLE?

Verslo analizė

Kuriant strategiją Jūsų mobiliajai aplikacijai reikalingas tvirtas supratimas, ko nori pasiekti Jūsų verslas. Mes analizuojame stiprybes, trūkumus ir formuluojame planą, kaip sukursime sėkmingą mobiliąją aplikaciją, kurią naudos Jūsų tikslinė auditoriją. Mūsų strategai gali suplanuoti, kaip ši platforma bus integruota į Jūsų dabartines verslo praktikas, o jei tai yra visiškai naujas sumanymas, jie gali sukurti sistemą, kaip mobilioji aplikacija bus vystoma nuo pirmųjų stadijų iki jos paleidimo. Nesvarbu, siekiate reklamuoti jau turimą mobiliąją aplikaciją ar sukurti naują nuo pamatų, mūsų komanda bendradarbiaus su Jumis, siekdama suteikti auditorijai unikalią patirtį, tuo pačiu išlaikant bendrus Jūsų prekės ženklo tikslus.

Vystymas

Prieš pradedant kurti Jūsų mobiliąją aplikaciją, mums reikia turėti aiškų vaizdą, kaip Jūsų norite, kad aplikacija funkcionuotų. Mūsų strategai sukurs planą, apimantį ne tik aplikacijos vystymą, bet ir tęstinį palaikymą einant laikui. Mes norime suprasti, kokių funkcijų norite iš savo aplikacijos ir kokį patyrimą siekiate suteikti savo vartotojams. Šie detalizuoti planai suteikia pagrindą mobiliosios aplikacijos kūrimui iliustruodami vartotojų kelius, kuriais bus keliaujama platformoje. Taip pat mes norime, kad Jūsų mobilioji aplikacija nuolat būtų konkurencinga rinkoje, išsiskirtų tarp varžovų ir pabrėžtų Jūsų augantį verslą. Tam reikia reguliarių papildymų, kuriuos mūsų kūrėjai prižiūrės už Jus.

Prekės ženklo kūrimas ir dizainas

Svarbi užduotis kiekvienam verslui yra palaikyti nuoseklų prekės ženklo identitetą visose platformose. Kuriant mobiliąją aplikaciją, tiek Jūs, tiek mes siekiame, kad šis dizainas derėtų su visais kitais Jūsų skaitmeniniais kanalais. Mūsų dizaineriai išskiria Jūsų prekės ženklo esmę ir pritaiko ją mobiliajai aplinkai. Nuo naudojamų spalvų ir stiliaus iki kalbos ir vaizdų, mes sukuriame strategiją, pagal kurią Jūsų aplikacijos prekės ženklas bus Jūsų viso kito verslo tęsinys. Mes norime sukurti mobiliąją aplikaciją, kuri sužavi Jūsų auditoriją ir pateikia jiems lengvai atpažįstamą prekės ženklą, su kuriuo lengva susisiekti įvairiais kanalais.

Marketingas

Jei Jūsų mobilioji aplikacija yra savo pradinėse stadijose, marketingo strategijos kūrimas gali atrodyti kaip tolimas tikslas. Tačiau iš anksto planuoti, kaip aplikacija bus pristatyta rinkai ir žiniasklaidai yra būtina. Priklausomai nuo pramonės šakos, Jūsų mobiliajai aplikacijai gauti pripažinimą gali būti didelis iššūkis. Mūsų strategai ir marketingo komanda analizuos varžovus, atras aktualius žiniasklaidos kanalus skelbimams ir paskatins Jūsų vartotojus teikti atsiliepimus, siekiant palaikyti jų susidomėjimą Jūsų prekės ženklu. Tai leidžia mums kurti unikalias Jūsų organizacijos marketingo kampanijas ir strategijas, taip pat siekti kuo didesnio populiarumo ir prekės ženklo atpažįstamumo, vedančio į mobiliosios aplikacijos sėkmę.