Loading...

Jūsų mobilioji aplikacija yra Jūsų verslo tęsinys. Mūsų dizaineriai gali padėti sukurti platformą, vizualiai atstovaujančią Jūsų prekės ženklą ir darančią įtaką Jūsų auditorijai.

Likite minios priešakyje. Mūsų mobiliosios aplikacijos sukurtos pasiekti kuo didesniems rezultatams, laužant nusistovėjusias normas ir sukuriant paklausą Jūsų verslui.

VYKDOMI APLIKACIJŲ DIZAINO PROJEKTAI

Kuriant kiekvieną aplikaciją ar mobiliajam prietaisui pritaikytą tinklapį mes praeiname intensyvų planavimo procesą, kuris susitelkia į vartotojo poreikius ir užtikrina, kad jų mobilioji patirtis padės Jums pasiekti savo verslo tikslų.

KOKIE DIZAINO ELEMENTAI YRA SVARBIAUSI MOBILIAJAI APLIKACIJAI?

Dideli elementai

Kuriant dizainą mažesniems prietaisams išdėstyme turi atsirasti didesni elementai. Didesni mygtukai, tekstas ir vaizdai paverčia Jūsų mobiliąją aplikaciją lengviau valdoma ir malonia. Siekiant visą laiką užtikrinti optimalią vartotojų patirtį reikia kiekvienu dizaino proceso žingsniu nepamiršti vartotojo. Parinkdami tinkamą dydį užtikrinate, kad Jūsų pirkėjas neturės per dažnai priartinti vaizdo pats ir teikiate jam varžovų pasiūlymus pralenkiančią mobiliąją aplikaciją.

Nuoseklus prekės ženklo kūrimas

Jūsų mobiliosios aplikacijos dizainas turėtų atspindėti Jūsų prekės ženklą taikomą kituose skaitmeniniuose kanaluose. Taikomas šriftas, spalvos ir vaizdai, supantys Jūsų verslą, turi būti įtraukti priderinant prie kitų marketingo pastangų ir pritaikomi Jūsų mobiliajai platformai. Mūsų dizaineriai gali dirbti su jau egzistuojančiu prekių ženklu arba pradėti nuo pradžių sukuriant Jūsų verslo asmenybę atspindinčią išvaizdą. Mes galime sukurti pribloškiantį mobiliosios aplikacijos dizainą, kuris yra funkcionalus ir ištikimas Jūsų prekės ženklui.

Vartotojų įtraukimas

Jūs siekiate, kad Jūsų mobilioji aplikacija papildytų kitas  skaitmenines platformas. Įtraukdami navigacijos pasirinkimus, vedančius prie informacijos apie Jūsų vietą, kontaktus ar socialinės žiniasklaidos informaciją, leidžiate savo aplikacijai veikti išvien su kitais skaitmeniniais kanalais. Tai vartotojams suteikia galimybę užduoti klausimus, susisiekti su pirkėjų aptarnavimo specialistais ar teikti grįžtamąjį ryšį. Natūraliai integravus šias parinktis į Jūsų mobiliosios aplikacijos dizainą, auditorija galės sąveikauti su Jūsų prekės ženklu įvairiais kanalais liekant prie to paties prietaiso.

Intuityvi navigacija

Mobiliosios aplikacijos optimizuojamos prisilietimams, o ne kompiuterinei pelei. Pristaikantis valdymas turėtų būti įtrauktas į dizainą ir parodyti vartotojui, kad jis kažką paspaudė ar įvykdė kokį nors veiksmą. Tai intuityvios parinktys, kurios gali atrodyti varginančios, bet jos padeda žmonėms suprasti, kaip lengvai valdyti Jūsų mobiliąją aplikaciją. Nuo spalvas keičiančių mygtukų iki paryškinamo ar pabraukiamo teksto, šios mažos smulkmenos daro Jūsų aplikaciją naudinga tiek Jums, tiek Jūsų pirkėjui.