Loading...

Mūsų kūrėjai, projektuodami platformą su optimizuota sąsaja ir įtraukiančia navigacija, priartina Jūsų verslą prie skubančių pirkėjų.

Sukurkite mobiliąją aplikaciją, didinančią Jūsų verslo įtaką internetinėje erdvėje ir leidžiančią susisieti su vartotojais naujoje skaitmeninėje platformoje:

  • Nesvarbu, ar tai native, hybrid ar web aplikacija, mes galime sukurti tinkamą platformą Jūsų mobiliajam turiniui;
  • Mūsų aplikacijų kūrimo komanda sukurs Jums reikiamą patirtį, darančią įtaką Jūsų rinkai;
  • Mes testuojame ir atnaujiname Jūsų aplikaciją siekdami užtikrinti optimalų funkcionalumą ir atspindėti Jūsų verslo augimą.

ASPEKTAI, Į KURIUOS VERTA ATSIŽVELGTI KURIANT MOBILIĄJĄ APLIKACIJĄ

Operacinė sistema

Projektuojant Jūsų verslo mobiliąją aplikaciją turite nuspręsti, kuri operacinė sistema labiausiai tiks Jūsų produktui. Kompanijos reguliariai kuria naujus mobiliuosius prietaisus ir tuo pačiu didina aplikacijų kūrimo pasirinkimus. Mes padėsime Jums nuspręsti, kuri operacinė sistema geriausiai tinka Jūsų prekės ženklui ir sukursime aplikaciją, atitinkančią Jūsų lūkesčius. Šiuo metu mes dirbame su iOS ir Android operacinėmis sistemomis, kuriose galime sukurti aplikaciją, veikiančią kaip Jūsų kompanijos tęsinys šiose platformose. Mūsų kūrėjų komanda dirbs su Jumis įvertinant, kuri operacinė sistema geriausiai atitinka Jūsų verslo ir pirkėjų poreikius. Nesvarbu, ką pasirenkate, iOS, Android ar abu, mes galime sukurti mobiliąją aplikaciją efektyviausią tiek Jūsų augančiam prekės ženklui, tiek pirkėjams.

Navigacijos keliai

Norite detalių ar užpildytų mažu turinio kiekiu puslapių, mūsų kūrėjų komanda gali suprojektuoti navigaciją, atpažįstamą vartotojams ir tuo pačiu sudominančią platformos pasiūlymais. Su aiškiais meniu pasirinkimais auditorija galės lengvai susigaudyti Jūsų mobiliojoje aplikacijoje nuo pirmojo apsilankymo. Jei lankytojas Jūsų platformą suvokia kaip sunkiai valdomą arba pasiklysta aplikacijos puslapiuose, beveik nėra tikimybės, kad jis sugrįš. Mūsų kūrėjai strategiškai valdo turinį, jį organizuotai pateikia vartotojams leisdami jiems peržiūrėti Jūsų aplikaciją nepasiklystant. Organizuodami Jūsų norimą įtraukti informaciją auditorijai lengvai priimamu formatu, mes galime padėti subalansuoti Jūsų verslo ir pirkėjų poreikius. Mūsų mobiliųjų aplikacijų kūrėjai gali pateikti unikalią patirtį, kuri bus intuityvi auditorijai, tuo pačiu išlaikant susidomėjimą ir skatinant sugrįžti į mobiliąją aplikaciją bėgant laikui.

Duomenų talpa

Dar vienas dalykas, į kurį negalima neatsižvelgti projektuojant Jūsų mobiliąją aplikaciją yra kaip ji paveiks baterijos veikimo laiką vartotojų prietaisuose. Jūs siekiate, kad Jūsų platforma būtų vizualiai patraukli ir įtraukianti  nenaudojant per daug ekrano pločio ir greit neišnaudojant pirkėjų telefono ar planšetinio kompiuterio baterijos. Mes rasime tinkamą balansą tarp į Jūsų mobiliąją aplikaciją įtraukiamų vaizdų ir animacijos bei užtikrinsime, kad turinio nebūtų per daug. Jūs norite palaikyti savo prekės ženklo vaizdą ir platformą padaryti atpažįstamą vartotojams neigiamai nepaveikiant savo įvaizdžio. Mūsų kūrėjai supranta šiuos poreikius ir yra pasiryžę dirbti su Jumis kuriant vizualiai patrauklią platformą, kuri pristato Jūsų verslą neapsunkinant mobiliosios aplikacijos naudojimo.

Kokybės užtikrinimas

Siekiant neatsilikti nuo varžovų rinkoje, Jūsų mobiliajai aplikacijai reikės reguliarių atnaujinimų ir veiklos testavimo. Mūsų kūrėjai valdo šias platformas ir užtikrina, kad jos visuomet funkcionuotų teisingai ir efektyviai. Mes vertiname aplikacijos gaunamą grįžtamąjį ryšį, reitingus ir atsiliepimus, nes tai mums padeda geriau suprasti auditorijos poreikius. Aplikacijos trūkumų pašalinimas yra puikus būdas parodyti pirkėjams, kad jų klausote ir visuomet siekiate suteikti jiems optimalią patirtį. Mūsų komanda reguliariai teikia kokybės patikrinimus, palaiko Jūsų mobiliąją aplikaciją ir atlieka reikiamus pataisymus. Nuo techninių nesklandumų iki atnaujinimų, atspindinčių Jūsų verslo augimą, mes esame pasiruošę valdyti Jūsų mobiliąją aplikaciją dar ilgai po jos pradinio kūrimo ir padėti Jums aplenkti Jūsų pramonės šakos konkurentus.