Loading...

Magento suteikia jūsų elektroninės komercijos platformai reikiamą kūrybišką valdymą, pagerinant Jūsų vartotojų patyrimą ir didinant konversijų skaičių Jūsų verslui.

ESPRENDIMAI komanda dirba su Magento, lanksčia elektroninės prekybos turinio valdymo sistemos platforma, siekdami optimizuoti Jūsų vartotojų patirtį:

  • Magento yra produktas, suteikiantis jums Jūsų tinklapio išvaizdos ir funkcionalumo kūrybinę kontrolę.
  • Įvairios ypatybės gali būti pritaikytos taip, kad atitiktų Jūsų poreikius. Tai teikia idealų balansą tarp vartotojų patyrimo gerinimo ir verslo konversijų skaičiaus didinimo;
  • Pasitelkdami savo novatoriškų kūrėjų komandą, esame pajėgūs sukurti Jūsų kompanijai organizuotą ir lengvai valdomą platformą.

KOKIE YRA TINKLAPIO, SUKURTO ANT MAGENTO TVS, PRIVALUMAI?

Lengvai naudojamas

Magento yra idealus resursas visiems elektroninės prekybos verslams, nesvarbu, kiek turite patirties ir žinių, susijusių su turinio valdymo sistemų platformomis. Vartotojams pritaikytas pagrindas leidžia Jums atrasti sprendimą, unikaliai patenkinantį Jūsų verslo poreikius, išvengiant be galo sudėtingų ir nepatogiai naudojamų ypatybių. Su aiškia ir struktūruota navigacine sistema Jūs lengvai atpažinsite galimybes pagerinti jūsų tinklapio pasiekiamus rezultatus ir atrasite būdus toliau plėsti savo pirkėjų ratą.

Pritaikyta paieškos sistemų (SEO) optimizavimui

Ši platforma suprojektuota mąstant tiek apie paieškos sistemas, tiek apie vartotojus. Tai leidžia Jūsų verslui dažniau pasirodyti paieškų rezultatuose, tačiau atsižvelgiama ir į tai, kaip vartotojai susipažįsta su Jūsų tinklapiu. Visos Magento funkcijos laiko tai prioritetu, kas leidžia Jūsų verslui išlikti labiau susietu su vartotojais. Palaikykite aukštus prekybos rodiklius ir padidinkite bendrą vartotojų srautą su sprendimu, pritaikytu paieškos sistemų optimizavimo efektyvumui pasiekti.

Lankstumas

Magento siūlo plačius pasirinkimus ateities plėtrai, kad galėtumėte sukurti būtent tokią pirkėjo patirtį, kokios siekiate. Pasirinkite, kaip norite valdyti savo tinklapį, ir atraskite Jūsų kompanijai geriausiai veikiančius metodus. Jei nesate užtikrinti, kokia nusimato verslo augimo ateitis, ramiai žinokite, kad Jūsų tinklapis gali būti lengvai pritaikytas priimti išplėtimus ir patobulinimus, kai to reikės. Be pastangų patobulinkite savo puslapį su Jums reikiamais trečiųjų šalių sprendimais ir žinokite, kad visi jie palaikomi be trikdžių.

Optimizuokite tinklapį mobiliems vartotojams

Mobiliųjų vartotojų bendruomenė labai greitai auga. Tam, kad patenkintų šių vartotojų didėjančius poreikius, Magento platforma palaiko mobiliesiems vartotojams pritaikytą prisitaikantį (Responsive) dizainą. Nesvarbu, kokiu prietaisu Jūsų auditorija pasiekia Jūsų tinklapį, jų patyrimas visada bus optimalus. Nuo planšetinių kompiuterių iki išmaniųjų telefonų, tinklapio pritaikymas niekada nekels rūpesčių Jūsų verslui.