Loading...
Apie projektą
Įmonė pradėjusi savo veiklą 2012 metais, nuo 2013 metų gyvuoja prekinis žeklas - „Mamuko“. „Mamuko“ siūlo ekologiškus grūdų mišinius košėms, kurios puikiai tinka kūdikiams nuo 4 mėnesių.

Kuriant „Mamuko“ košytes, buvo iškeltas išsikeltas drąsus tikslas – jau kūdikystėje pradėti sveikos mitybos įpročių formavimą. Taip, bendradarbiaujant su Lietuvos gydytojais gastroenterologais, buvo sukurtos košeles, kurios labiausiai tinka augančiam mažyliui.

„Mamuko“ košytės gaminamos tik iš ekologiškų, kūdikių mitybai tinkančių grūdų, ruošiamų pagal specialią patentuotą technologiją. Grūdai nėra termiškai apdorojami arba apdorojami minimaliai – valymo proceso metu, tad mažyliui skirtoje košytėje gausu natūralių maistinių, mineralinių medžiagų bei vitaminų. Tiesa, gardžiose „Mamuko“ košytėse nėra pieno ar tokių priedų, kaip cukraus, druskos, skonio ir kvapo stipriklių.

Pasaulyje tai bene vienintelės košytės mažyliams, kurias reikia virti. Tiesa, verta atkreipti dėmesį į tai, kad „Mamuko“ košyčių paruošimo procesas trunka ne ilgiau nei užpilamų košių.
Peržiūrėti projektą