Loading...

Būkime lyderiais išnaudodami skaitmeninę rinkodarą.

El. sprendimai.lt

Kiekvienas verslas, siekiantis padidinti pardavimus, susiduria su iššūkiais. Mūsų verslui, ši patirtis taip pat nesvetima. Ypač nemalonu matyti, kaip turimas ribotas biudžetas reklamai ar projekto kūrimui, išleidžiamas neefektyviai, neduoda laukto rezultato. Kartais investicijos į klientų paiešką, reklamą yra didesnės nei gauta reali nauda, pelnas. Efektyvumo trūkumas sukuria abejonę verslo sėkme. Tačiau iš kitos pusės, lyg ir neturime pasirinkimo: juk reikia skatinti efektyvius pardavimus, kad verslas galėtų augti ir gyvuoti.

Situacija, kai reklamos ar projekto kūrimo nauda nepamatuojama, visada erzina. Anksčiau, kai reklama popierinėje žiniasklaidoje ar televizijoje užėmė didžiąją rinkos dalį, tarp reklamdavių buvo populiarus mitas - reklama niekada neatsiperka, tai išlaidos būtinos, kad „tave žinotų“. Tačiau mes su šiuo teiginiu niekada nesutiksime. Juk svarbiausia ne tai, ar esi žinomas, o investuojame į reklamą tam, kad parduotume. Padėti verslui gauti pamatuojamos naudos iš reklamos, ar tinklapio sprendimų įgyvendinimo - toks yra mūsų įmonės tikslas.

Šiandien mums jau sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris ne tik atsako į visus klausimus, bet ir išsprendžia šį verslo klausimą. Tinklapis, elektroninė parduotuvė gali būtų geras „pardavėjas“, o internetinė reklama užtikrina, kad jūs būtumėte tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Dabar informacijos pirmiausia ieškome internete, ir reklamą galime nustatyti taip, kad ji būtų matoma tik tiems, kuriems reikia mūsų prekės.

Kita vertus, „AdWords“ reklama – tai tik pradžia. Internete viskas išmatuojama, ir viską galima optimizuoti. Vietoje brangių vartotojų elgesnos tyrimų galite stebėti natūralų savo vartotojų elgesį realiu laiku. Skaitmeninės rinkodaros galimybės yra beribės ir jomis nesinaudoti yra prabanga, kurios verslas tiesiog negali sau leisti.

Mes norime pasirūpinti, kad jūs pajustumėte, jog internetinė rinkodara yra kiekvieno verslininko svajonių išsipildymas. O kad tą pajustume, reikia tinkamai išnaudoti jos nuolat augantį potencialą. Mes siekiame, kad pasitelkiant internetinės rinkodaros sprendimus, kartu su su klientais būtume priekyje. Juk smagiausia matyti klientus besidžiaugiančius rezultatais ir sėkme, tuomet suprantame, kad verslas padeda realizuoti idėjas ir svajones.