Loading...

Stiprus prekės ženklas ir vizualus identitetas išskiria Jūsų verslą ir daro poveikį Jūsų verslo sričiai.

Logotipų dizainas pagal užsakymą ir į prekės ženklo kultūrą, kertines vertybes bei išskirtinumą atsižvelgiantis prekės ženklo kūrimas.

Mes imamės strateginės prieigos kurdami unikalius prekės ženklų identitetus.

REKLAMINIŲ LOGOTIPŲ DIZAINO PROJEKTAI

Mes padedame klientams išsiskirti tarp konkurentų kūrybiškomis logotipų dizaino ir prekės  ženklo paslaugomis.

MŪSŲ LOGOTIPŲ DIZAINO PROCESAS

Mūsų logotipų dizaino procesas užtikrina, kad Jūsų kompanijos logotipas paliks įspūdį potencialiems pirkėjams ir padidins gaunamą pelną.

Žvalgomoji fazė

Logotipo Jūsų verslui projektavimas prasideda nuo žvalgomosios fazės, kuomet dizaineriai, stengdamiesi geriau suprasti, kokius logotipus mėgstate, o kurių ne, jums pristatys virš 20 skirtingų logotipo dizainų.

Žodžių debesis

Kai nurodote, kurie logotipai Jums priimtini, dizaineriai surenka visus minėtus būdvardžius į žodžių debesį ir nupiešia surinktų žodžių ryšius, kad galėtų pradėti atpažinti sąvokas, kurios atspindės jūsų tobulą logotipą.

Eskizai

Dizaineriai, tyrinėdami žodžių, naudotų apibūdinti Jūsų verslui ir idealiam logotipui, prasmes, ims ranka piešti eskizus, simboliškai atspindinčius tai, ko Jūs siekiate. Šie eskizai tarnaus kaip kūrybinis įkvėpimas jūsų prekės ženklo logotipo dizainams.

Vidinė peržiūra

Po pirmojo dizainų raundo pabaigos, mūsų dizainerių komanda visų darbuotojų vertinimui pristatys rezultatus ir taip užtikrins, kad paruošti logotipai atitiktų aukščiausius standartus. Šitaip susiauriname pasirinkimus ir paliekame tik geriausiai atitinkančius Jūsų prekės ženklo kultūrą.

Pirmoji prezentacijų klientams fazė

Mūsų dizaineriai paruoš 3 – 5 juodai baltų logotipų prezentaciją, kad įvertintumėte, ar darbas stilistiškai atitinka Jūsų  reikalavimus.

Antroji prezentacijų klientams fazė

Kai peržvelgsite pirmąjį logotipų rinkinį ir suteiksite mums grįžtamąjį ryšį, mes grįšime prie darbo ir paruošime Jums antrąjį pagerintų ir pakeistų  pagal Jūsų pageidavimus, išsakytus pirmosios prezentacijos metu, dizainų raundą.

Spalvos

Kai išsirinksite mėgstamiausią logotipą, mes dar kartą atkreipsime dėmesį į žinutes, kurias norite perteikti savo prekės ženklu, kad parinktume spalvas, atitinkančias norimas emocijas. Mes išbandome daug skirtingų spalvų pasirinkimų ir patalpiname Jūsų logotipą įvairiuose kontekstuose, leisdami Jums geriau įsivaizduoti rezultatą.

Galutinis logotipas

Mūsų nenuilstanti komanda dirbs su Jumis tol, kol visi Jūsų norai bus įgyvendinti ir galutinis logotipas tobulai atspindės tai, ką norite reprezentuoti savo prekės ženklu.

LOGOTIPO DIZAINO PRIVALUMAI

Išlaikykite savo prekės ženklą amžinai populiariu

Kiekviena pramonės šaka susiduria su madų ir stiliaus pokyčiais. Tai geriausiai atsispindi kompanijos logotipe ir jo raidoje. Nei vienas verslas negali išsilaikyti remdamasis savo logotipo žinomumu. Galiausiai ateina laikas, kai jį reikia iš naujo įvertinti ir perkurti. Mes Jūsų prekės ženklui galime suteikti įkvėpiančią naują išvaizdą ir taip parodyti Jūsų auditorijai, kad sekate savo pramonės šakos pokyčius. Kompanijų logotipams, nukeliavusioms ilgą kelią nuo pirmųjų dienų, mūsų dizaineriai gali pagaliau skirti deramą laiką ir perkurti juos, kad derėtų su Jūsų numatoma prekės ženklo ateitimi.

Modernizuotos tradicijos

Jūsų logotipas yra svarbi Jūsų verslo įvaizdžio dalis. Jei Jūsų kompanija gyvuoja ilgą laiko tarpą, drastiškas pokytis gali atrodyti kaip bauginantis pasiūlymas. Mūsų dizaineriai dirba su Jumis siekdami modernizuoti Jūsų logotipą ir tuo pačiu išlaikant tradicijas, vertinamas Jūsų ir Jūsų pirkėjų. Mes suprantame, kad Jūsų logotipas turi atrodyti nuoseklus. Tai užtikrinsime išlaikydami spalvas, bendrą idėją ar dizainą. Padėsime rasti tinkamiausią pusiausvyrą.

Prekės ženklo perkūrimas naudojant dizainą

Jei iš naujo projektuojate savo logotipą, Jūs tuo pačiu perkuriate ir prekės ženklą. Tačiau to neverta išsigąsti. Naujasis logotipas apie Jūsų kompaniją gali pasakyti daug dalykų, kurių nepasakė senasis. Tai leidžia Jūsų verslui pristatyti daugelį naujų dalykų, o jūsų prekės ženklas turi eiti iš paskos ir papildyti šiuos pokyčius. Jūsų logotipas yra prekės ženklo šerdis. Mes bendradarbiausime su Jumis siekdami išlaikyti Jūsų kompanijos esmę, bet tuo pačiu modernizuosime bendrą vaizdą, kas paklos pozityvius pamatus ateities marketingo pastangoms.

Pasiūla ir paklausa

Jei nesulaukiate tokio dažnio konversijų, kuriuo būtumėte patenkinti, teigiamiems pokyčiams gali pakakti logotipo pakeitimo. Mes dirbsime siekdami išlaikyti Jūsų prekės ženklą atpažįstamą esamiems pirkėjams ir tuo pačiu pritrauksime potencialius naujus pirkėjus. Jei esate stambus verslas, nenorintis „taisyti to, kas nėra sugedę“, mūsų dizaineriai gali padėti Jums įvykdyti subtilius logotipo pokyčius ir patobulinimus, taip užtikrinant kompanijos atpažįstamumą. Dažnai daugiau rezultatų galite pasiekti mažais pokyčiais, o ne visišku prekės ženklo perkūrimu. Nesvarbu ko ieškote – šviežio naujo logotipo įvaizdžio ar tik mažų pokyčių – mes galime Jums padėti pasiekti šiuos tikslus.