Loading...

Laravel yra globalus lyderis padedantis Jums valdyti bei pritaikyti Jūsų turinį taip teikiant Jūsų lankytojams unikalų patyrimą.

ESPRENDIMAI komanda didžiuojasi savo partneryste su Laravel, globaliu lyderiu unikalių TVS programavimo srityje:

  • Laravel pagalba mes sukursime novatoriškų įrankių rinkinį, sukuriantį išskirtinį patyrimą, nebūdinga nei vienai šiandieninei turinio valdymo sistemai;
  • Sukurta individualiais Jums turinio valdymo sistema pasižymės paprastumu ir funkcionalumu. Turėsite berybias galimybes plėsti savo tinklapyje ateityje.
  • Su mūsų profesionalių Laravel ekspertų komanda esame pajėgūs formuoti visą Jūsų pirkėjų patyrimą visose platformose ir kanaluose siekdami padidinti Jūsų pardavimus ir auginti jūsų verslą;

 

KOKIE YRA TINKLAPIŲ, KŪRIAMŲ ANT LARAVEL PRODUKCIJOS PRIVALUMAI?

Pilnas individualizavimas

Laravel ir mūsų programuotojų komanda siūlo vartotojams daugiau individualiai pritaikomų parinkčių, nei kuri nors kita rinkoje esanti sistema. Tai teikia organizacijoms galimybę sukurti tinklapį, kuris gali būti pilnai konfigūruojamas remiantis asmeniniais poreikiais.

Rinkitės nustatymus ar elementus, su kuriais esate geriausiai susipažinę, nurodykite pasirinkimus, kurių nenorite ir pasirinkite ypatybes, su kuriomis Jūs jaučiatės patogiausiai. Šitaip sukursime unikalų tinklapį, kuris būtent toks, kokio norite. Laravel sprendimams naudojami sudėtingi skaitmeninės architektūros įrankiai, leidžiantys Jums pritraukti lankytojus į tinklapį, specifiškai parengtą Jūsų verslo poreikiams.

Saugumas

Saugumas Laravel sistemoje yra neabejotinai stipresnis, nei bet kurioje kitoje šiandien egzistuojančioje platformoje.

Naudojami serveriai yra ženkliai saugesni, nei tie, kuriuos dažniausiai naudoja daugelis tinklapių. Sistema, kuri taip stipriai susitelkusi į privatumo apsaugą gali padėti kurti lankytojų pasitikėjimą. Tai ypač aktualu tam tikrų verslo sričių kompanijoms, kur saugumas kelia didžiausią susirūpinimą.

Automatizavimas

Kurdama personalizuotą ir nuoseklų pirkėjų patyrimą visuose kanaluose, tinklapiai kurti Laravel gali perkelti marketingo automatizavimą į kitą lygį.

Viskas nuo elektroninių laiškų iki reklamų ar kiekvieno puslapio turinio, gali būti pateikiama omenyje turint specifinį vartotoją. Sistema naudoja pažangių technologijų rinkinį tam, kad nustatytų, kas yra Jūsų tinklapio vartotojas, ir optimizuoja turinį iki taiklios išskirtinės patirties. Naudodami individualizuotą turinį, taip puikiai pritaikytą individualiems poreikiams, stebėsite kaip Jūsų konversijos ir bendri tinklapio rodikliai gerės kiekvieną dieną.