Loading...

Tinklapio konversijos yra lygios verslo sėkmei. Mes keliame Jūsų tinklapio efektyvumą padidindami tokias konversijas, kaip pirkimus ar konsultacijų prašymus.

Padidinkite savo tinklapio lankytojų, atvedančių kitus lankytojus, procentą:

  • Padarykite savo tinklapį aktualesnį lankytojams;
  • Padidinkite pirkėjų pasitikėjimą naudodami puslapio (on-page) elementus;
  • Patobulinkite konversijų politiką, kad įtikintumėte vartotoją tapti pirkėju.

MES LANKYTOJŲ SRAUTĄ PAVERČIAME PARDAVIMAIS

Jūsų tinklapis tikriausiai sulaukia naujų lankytojų Jums skaitant šį tekstą. Kiek iš jų skleidžia žinią apie Jus? Konversijų optimizavimo procesas padės Jums padidinti lankytojų, tampančių pirkėjais, procentą.

  • Procesą pradedame apžvelgdami, koks tinklapio lankytojų srautas juda į tam tikrus puslapius. Svarbu užtikrinti, kad kiekvienas puslapis sulauktų lankytojų srauto iš teisingų šaltinių. Pavyzdžiui, Jūsų pagrindinis puslapis neturėtų sulaukti lankytojų paieškoje ieškojusių Jūsų paslaugų ar produktų. Vietoj to, kiekvienos rūšies paslaugos ir produktai turėtų turėti savo ntrinius puslapius. Tokiu būdu Jūsų lankytojai iš karto ras tai, ko ieškojo ir padidinsite tikimybę, kad jie imsis veiksmo – pirks produktą ar keipsis Jūsų paslaugų.
  • Mes padidinsime konversijų skaičių iki maksimumo ir užtikrinsime, kad jis atitiktų vartotojo, atėjusio į antrinį puslapį, ketinimus.
  • Mes sumažiname dėmesį blaškančių vizualių elementų kiekį puslapyje siekdami nukreipti vartotojo akis į tai, kas jį pavers Jūsų nauju pirkėju.
  • Kiekviename antriniame puslapyje užtikriname, kad puslapio žinutės būtų aiškios ir sutaptų su paieškomis, nukreipiančiomis vartotojus į šia vietą. Patvirtinti kiekvienam teiginiui pridedame įtikinančius reklaminius skelbimus.
  • Panaikiname visus nebūtinus vartotojų informacijos reikalavimus pildant formas, taip palengviname pirkimo ar paslaugų užsisakymo procesą.

Mūsų komanda antriniuose puslapiuose prideda elementų, stiprinančių vartotojų pasitikėjimą.