Loading...

Joomla pažangios technologijos teikia Jums įvairius pasirinkimus, išplečiančius galimybes kuriant unikalią internetinę platformą, derančią su Jūsų verslu.

ESPRENDIMAI komanda naudoja Joomla kuriant stiprius tinklapius, kurie gali papildyti Jūsų prekės ženklą ir įtvirtinti Jūsų verslą internetinėje erdvėje taikant į rezultatą orientuotus sprendimus:

  • Įvairios Joomla temos ir funkcijos suteikia Jums begalines galimybes projektuojant tinklapį Jūsų kompanijai, pritaikant jį Jūsų auditorijai ir pasitelkiant jį stiprinant Jūsų skaitmeninį pėdsaką;
  • Nuo elektroninės prekybos dizaino iki internetinių publikacijų, Joomla gali būti struktūruojamas atitikti Jūsų pramonės šaką bei patenkinti specifinės auditorijos poreikius;
  • Įvairūs Joomla plėtiniai suteikia Jums reikiamus įrankius siekiant pritaikyti Jūsų tinklapį ar mobiliąją aplikaciją Jūsų verslo poreikiams bei paruošti Jūsų platformą skaitmeninei sėkmei.

 

KOKIE YRA TINKLAPIO, SUKURTO ANT JOOMLA TVS, PRIVALUMAI?

Patogus naudojimas

Joomla sudėtingumas yra atsakingas už jo stiprybes. Jie teikia Jums sistemą, leidžiančią sukurti sudėtingas internetines platformas, kurias Jums lengva valdyti, o auditorijai jose lengva susigaudyti. Nesvarbu, ar siekiate pradėti asmeninį blog‘ą ar verslo tinklapį, Jų parinktys yra plačios, bet ne bauginančios. Tai tobula platforma tam, kuris ieško turinio valdymo sistemos, galinčios šiek tiek daugiau nei Wordpress, bet mažiau gąsdinančios savo sudėtingumu už Drupal. Turint tiek Jums, tiek Jūsų pirkėjams optimaliai pritaikytą platformą, Jūsų verslas sulauks daugiau susidomėjimo, įsitraukimo bei konversijų. ESPRENDIMAI komanda bendradarbiaus su Jumis kuriant tinklapį ar mobiliąją aplikaciją, atspindinčius Jūsų verslą bei sukurs juos taip, kad Jums būtų lengva valdyti savo turinį ateityje.

Turinys

Kiekvienos turinio valdymo sistemos esminis aspektas yra neprilygstamo lygio tinklapio turinio kontrolės suteikimas Jums. Joomla teikia Jums galimybes numatyti turinio skelbimo laiką, taip leisdama Jums planuoti į priekį ir palaikyti pastovų turinio skelbimo dažnį. Jūs taip pat turite galimybes apsaugoti savo turinį ir užtikrinti, kad tik tam tikri puslapiai būtų matomi Jūsų parinktiems auditorijos nariams. Atskirkite pagrindinį turinį nuo papildomų pasirinkimų sukurdami naujus būdus, kaip skaitytojai gali įsitraukti į Jūsų konversijų piltuvą ir sąveikauti su Jūsų prekės ženklu.

Suderinamumas su papildiniais

Joomla suteikia Jums prieigą prie tūkstančių potencialių plėtinių Jūsų verslui, leisdama Jums pridėti individualizuotus papildinius, pagerinančius Jūsų tinklapio funkcionalumą. Šie pasirinkimai gali iš kitų išskirti bet kurios pramonės šakos tinklapį, suteikdami papildomą navigacijos pasirinkimą Jūsų lankytojams. Tai apima elektroninės prekybos pajėgumus, forumus, galerijas ir net reklamas, kaip būdus sudominti auditoriją Jūsų prekės ženklu. Mūsų strategai ir kūrėjai gali dirbti su Jumis sprendžiant, kurie plėtiniai geriausiai tiktų Jūsų tinklapiui ir kaip jie gali būtų pritaikomi, siekiant padidinti Jūsų verslo konversijas.

Nuoseklumas

Vystant Jūsų prekės ženklo turinį internetinėje erdvėje, labai svarbu yra išlaikyti nuoseklumą. Nesvarbu kokį kiekį turinio sudedate į vieną tinklapio puslapį, Joomla dizainas prisitaiko prie jo ir išlaiko darnumą. Jų dizaino galimybės Jums leidžia sukurti forumą, atspindintį Jūsų prekės ženklą, o jų mobiliosios galimybės palaiko prisitaikančius dizainus, kad Jūsų tinklapis atrodytų taip, kaip Jūs siekiate, visose skaitmeninėse platformose. Šis nuoseklumas yra idealus Jums kaip prekės ženklui ir pageidautinas geriausiai vartotojų patirčiai sukurti. Kaip pilnai aptarnaujanti skaitmeninė agentūra, mes galime padėti Jūsų verslui sukurti prekės ženklo strategiją ir sekti planą visą kelią per jo pritaikymą ir vykdymą. Nuoseklaus prekės ženklo identiteto palaikymas yra būtinas, o Jūsų tinklapis gali tapti naudingu įrankiu užtikrinančiu tai.