Loading...

Kaip ir namas, kiekvienas tinklapis prasideda nuo projekto. Mūsų IA ir UX dizainerių ekspertų komanda kuria planus efektyviems tinklapiams. Paslaugos apima svetainės medžio, struktūros ir naudotojų srautų analizę.

Kiekvienas tinklapis prasideda nuo dizaino prototipo. Mūsų UX dizaino ekspertai teikia detalius projektus efektyviems tinklapiams:

  • Mes planuojame tinklapius su Jūsų auditorijai aktualiu turiniu;
  • Aiškus vartotojų kelias Jūsų tinklapyje gerina tinklapio konversijas;
  • Patobulinkite prieinamumą su intuityviu dizaino elementų išdėstymu.

PAGRINDINIAI INFORMACIJOS ARCHITEKTŪROS ELEMENTAI IR VARTOTOTJŲ PATYRIMAS

Mes projektuojame jūsų tinklapį nuo pat pradžių naudodami dizaino prototipus, kurie atspindi naudotojų personas ir teikia malonią patirtį jūsų pirkėjams. Dėl intuityvios navigacijos ir aktualaus turinio, jūsų tinklapis tikslinei auditorijai suteiks sklandžią ir vientisą pirkėjo kelionę.

Jūsų verslo vartotojo personos apibrėžimas

Puiki tinklapio vartotojo patirtis prasideda nuo žinojimo, kas yra Jūsų lankytojai labiau asmeniškame lygyje. Vietoj paprasto įsivaizdavimo pirkėjų kaip potencialių konversijų, siūlome sukurti fiktyvų vartotoją, atspindintį Jūsų tikslinę auditoriją. Jam suteikiame vardą, biografijos faktus, įgūdžius, amžių, išsilavinimo lygį ir naudojamą platformą, patekimui į jūsų tinklapį. Visa tai gali ženkliai atsipirkti Jūsų verslui. Vartotojų personos tyrimo tikslas yra išsiaiškinti, kokie yra Jūsų lankytojų tikslai užsukant į jūsų puslapį.

Atskleisdami procesą, kaip vartotojo persona žingsnis po žingsnio keliautų Jūsų tinklapiu ir rastų ieškomą informaciją, suteiksime įžvalgų kuriant vartotojui draugišką tinklapį. Tikslinę auditoriją atspindinti vartotojo persona suteiks jums žinių, reikalingų nuo dizaino prototipų kūrimo iki turinio, skirto tam tikriems žmonėms, talpinimo vietos pasirinkimo.

Projektuojame dizaino prototipus Jūsų verslui

Neskiriant laiko ir pastangų konstruojant dizaino prototipui, profesionalaus tinklapio Jūsų verslui projektavimas gali tapti sudėtingu procesu. Panašiai kaip ir išplanavimas realioje erdvėje įsikūrusioje mažmeninėje parduotuvėje įėjus pro pagrindinį įėjimą, taip ir tinkamas dizaino prototipas, kuris vaizduoja puslapio tėkmę, yra esminis faktorius, lemiantis kaip tinklapyje pateikiami siūlomi produktai ir paslaugos. Jums reikia prioritetu pasirinkti savo produktus ar paslaugas, kad jie būtų lengvai pasiekiami. Tuo metu kiti mažiau svarbūs puslapiai gali likti giliau. Rūpestingai apgalvotas dizaino prototipas skirtas ne tik puslapių išdėliojimui tinklapyje, bet ir elementų paskirstymui konkrečiame puslapyje.

Lankytojų navigacijos po tinklapį patyrimo supaprastinimas

Natūrali, intuityvi lankytojų navigacija Jūsų tinklapyje gali būti palyginta su paprastu, bet informatyviu reklaminiu skelbimu, kuris paaiškina, kas Jūs esate, ką siūlote ir kaip įsigyti Jūsų parduodamus produktus ar paslaugas. Besilankant organizuotame tinklapyje su nuoseklia navigacija lankytojai jausis patogiai susipažindami su Jūsų internetiniu verslu, o tai yra pirmasis žingsnis link jų pasitikėjimo užsitarnavimo, įtikinimo juos grįžti atgal į puslapį ir atlikti Jums svarbias konversijas.

Nesvarbu, kiek produktų ar paslaugų siūlote, atminimas, jog „mažiau yra daugiau“ Jūsų navigacijos struktūroje, yra esminis išlaikant vartotojų susidomėjimą jūsų verslu. Jei jūsų tinklapis yra didžiulis ar lankytojams siūlo per daug pasirinkimų, jie paliks Jūsų tinklapį ir ras konkurentų puslapį, kuriame naršyti bus lengviau. Taip pat jūsų navigacija neturėtų būti tokia chaotiška, kad potencialus pirkėjas nerastų pirkimo puslapio ir paliktų tinklapį prieš užbaigęs pirkimo procesą.

Deramas Jūsų internetinio puslapio turinio struktūravimas

Puikaus vartotojus įtraukiančio turinio turėjimas yra tik pirmasis žingsnis skatinant juos atlikti tai, ko siekiame. Turinio talpinimas Jūsų puslapiuose ir tinklapyje nulems tai, ar lankytojas iš tikro jį pamatys ir ar tikėtina, kad leisis į tolimesnes sąveikas. Mūsų dėmesys įgimtai linkęs krypti į viršutinį kairįjį kampą, tad talpindami svarbiausią turinį šioje vietoje užtikrinsite, jog lankytojai nepraras susidomėjimo Jūsų tinklapiu nerasdami šio turinio. Tuo pačiu, per didelis turinio kiekis puslapyje gali per daug apkrauti vartotojus, skatinti juos imti svarstyti apie Jūsų puslapio pagrįstumą ir versti juos išeiti. Išmintingai sujungdami savo turinį su kitais tinklapių elementais, galite teikti vertingą informaciją, darančią įtaką potencialių pirkėjų apsisprendimui.