Loading...

Su savo lanksčia platforma, Drupal teikia Jums reikiamas valdymo parinktis, padedančias sukurti lengvai valdomą tinklapį, kuriame vartotojai susidomėtų Jūsų prakės ženklu.

Drupal yra lanksti turinio valdymo sistemų platforma, kurią mes naudojame kurdami įtraukiančius tinklapius ir mobiliąsias aplikacijas bei teikdami Jūsų verslo sėkmei reikiamą funkcionalumą.

  • Drupal įvairiapusės ypatybės leidžia kompanijoms kurti tinklapius bei mobiliąsias aplikacijas, kurios gali papildyti jų jau esamas internetinio marketingo pastangas;
  • Nesvarbu, kokia Jūsų pramonės šaka ar kompanijos dydis, Drupal teikia individualiai pritaikomus pasirinkimus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius bei administravimo kontrolę, palaikančią skaitmeninio turinio saugumą.
  • Mūsų kūrėjų komanda bendradarbiauja su Jumis projektuojant lengvai valdomą puslapį, atspindintį Jūsų kompanijos tikslus ir sudominantį auditoriją Jūsų prekės ženklu. Pasitelkus Drupal TVS lankstumą, Jūsų verslui gali būti pritaikytos beveik visos ypatybės ir pasirinkimai.

KOKIE YRA TINKLAPIO, SUKURTO ANT DRUPAL TVS, PRIVALUMAI?

Organizavimas

Labai svarbu Jūsų tinklapyje struktūruoti turinį tokiu būdu, kad vartotojams būtų lengva naršyti. Drupal teikia begales pasirinkimų ir įrankių, padedančių Jums organizuoti, skirstyti kategorijomis ir pateikti visą Jūsų potencialiam pirkėjui reikiamą informaciją. Mūsų kūrėjai padės Jums sudaryti specialius sąrašus, kad susijęs turinys būtų pateikiamas lankytojams pagal jų interesus. Elektroninės prekybos tinklapiui su dideliu skaičiumi produktų toks individualaus pritaikymo lygis gali padėti padaryti verslą patrauklesniu ir lengviau pasiekiamu auditorijai bei padidinti Jūsų prieinamumą internetinėje erdvėje.

Administravimo kontrolė

Valdant tinklapius talpinančius daug turinio reikalinga tam tikra administratoriaus priežiūra. Drupal platforma suteikia Jums visišką Jūsų puslapiuose skelbiamo turinio kontrolę. Jūs sprendžiate, kas Jūsų organizacijoje turi administracinę prieigą ir kaip kiekvienas žmogus gali tvarkyti Jūsų turinį. Kiekvienas iš administracinių vaidmenų gali turėti Jūsų skiriamus leidimus, taip Jūs užtikrinate organizuotą turinio valdymą, žinote, kas ir ką skelbia tinklapyje. Mūsų agentūra gali padėti sudaryti ir vykdyti planą, leidžiantį Jums efektyviai valdyti savo turinį, taip pat užpildyti Jūsų tinklapį informacija, pritraukiančią tikslinę auditoriją ir konversijas.

Optimizavimas

Kiekvienos kompanijos sėkmingose internetinio marketingo kampanijose paieškos sistemų optimizavimas atlieka pagrindinį vaidmenį. Drupal įvairios formatavimo parinktys leidžia jums įtraukti daug turinio į puslapius tinklapyje tuo pačiu išlaikant teigiamą vartotojų patyrimą. Jų lankstūs rodymo pasirinkimai Jūsų tinklapį įtalpiną į paieškos sistemoms tinkančius rėmus ir iškelia jūsų verslą į lyderio pozicijas gaunant geriausius rangus vartotojų srautą pritraukiantiems paieškos žodžiams. ESPRENDIMAI komanda su klientais dirba kartu kurdamos strateginį turinį, pasakojantį Jūsų prekės ženklo istoriją ir ją iliustruojantį tinklapį. Su informatyviu turiniu ir patraukliu dizainu jūsų tinklapis ar mobilioji aplikacija bus tobula platforma auditorijai susipažinti su Jūsų organizacija.

Pagrindas

Jūsų tinklapis yra namų bazė visoms Jūsų internetinio marketingo pastangoms. Tai pirmoji vieta, kur auditorija bandys Jus rasti, taip pat tai yra vieta, į kurią dauguma nuorodų iš kitų platformų ir tinklapių siųs potencialius pirkėjus. Žmonės lanko Jūsų tinklapį siekdami daugiau sužinoti apie Jūsų verslą, todėl turite užtikrinti, kad jis Jūsų kompanijai teikia tvirtą pagrindą, ant kurio galima kurti visą kitą skaitmeninį turinį. Pasitelkęs įvairias susisiejimo galimybes, kaip, pavyzdžiui, socialių tinklų integracija, Jūsų verslas gali susisieti su vartotojais, įtraukti auditoriją ir pasiekti daug platesnę rinkos dalį. Mūsų kūrėjai gali suprojektuoti šį pagrindą Jūsų verslui, padėti jį palaikyti bei plėsti prekės ženklui augant internetinėje erdvėje.

Lankstumas

Nuo vietinio verslo iki globalių korporacijų, Drupal turi pakankamai lankstumo, reikiamo sukurti tinklapiui ar mobiliajai aplikacijai, patenkinančiai Jūsų poreikius. Jis turi reikiamas priemones sukurti Jums reikiamą produktą – nuo asmeninio blog‘o iki korporacijos aplikacijos, pritaikytos Jūsų pramonės šakai ir rinkai. Drupal platforma veikia visose operacinėse sistemose ir prietaisuose, leisdama be vargo taikyti prisitaikantį (Responsive) dizainą. Kaip visa apimančio skaitmeninių paslaugų spektro agentūra, ESPRENDIMAI komanda gali padėti sukurti strategiją, kaip naudoti Drupal Jūsų verslui bei suprojektuoti platformą, pasiekiančią viską, ko Jums reikia iš tinklapio ar mobiliosios aplikacijos.